Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

REKLAMA

Dyskusyjny Klub Książki, działający Przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce zaprasza na kolejne spotkanie. Jego tematem będzie poezja Julii Hartwig.

REKLAMA

Mówiła Grażyna Mierzejewska, pomysłodawczyni projektu.

Spotkanie odbędzie się 29 grudnia o godzinie 18.30  w bibliotece przy ulicy Gomulickiego 13. Wstęp otwarty, dla wszystkich, którzy lubią czytać i dzielić się wrażeniami z lektury.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT