Przedświąteczne MORSOWANIE

REKLAMA

Ostrołęckie Morsy zapraszają jutro ( 23 grudnia) na Przedświąteczne Morsowanie. Tradycyjnie spotkanie odbędzie się na plaży miejskiej. Zbiórkę zaplanowano na godzinę 20.

REKLAMA

Podkreśla Marek Będźkowski, który każdy dzień zaczyna od morsowania. Przypomina również o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Nieformalna, otwartą grupą ostrołęckich morsów zawiązała się blisko rok temu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT