Dzieci dzieciom – Przedszkole dla MOPRu

REKLAMA

Społeczność Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Ostrołęce, już po raz trzeci przekazała paczki ze słodyczami dla dzieci z rodzin, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Słodkości trafiły do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, który zajmie się rozdysponowaniem upominków.

REKLAMA

Mówi Katarzyna Janać, która wspólnie z Katarzyną Tomczak zainicjowały akcję trzy lata temu.
Przedśięwzięcie łączy w sobie dobroczynność z edukacją, uwrażliwia najmłodszych na potrzeby innych.

Przekazaniu paczek towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd.

Fot. MOPR.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT