Próba oszustwa metodą ,,na policjanta”

REKLAMA

Dzisiaj w Ostrołęce doszło do próby oszustwa metodą 'na policjanta”. Kobieta nie dała się nabrać. Szybko skontaktowała się z policją.

REKLAMA

Po godz. 10 do jednej z ostrołęczanek na telefon stacjonarny zadzwonił mężczyzna, który przedstawił się za policjanta.
 

Policja apeluje i przypomina.

 

Mówił podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.
 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT