Akt oskarżenia przeciwko prezydentowi Ostrołęki

REKLAMA

 

REKLAMA

29 stycznia Prokuratura Okręgowa w Łomży skierowała do Sądu Rejonowego w Ostrołęce akt oskarżenia przeciwko Łukaszowi Kulikowi, prezydentowi miasta Ostrołęki.

Prokuratura zarzuca prezydentowi popełnienie czterech przestępstw związanych z  nieprawidłowościami przy organizowaniu przetargów w roku 2019. Zarzuty niedopełnienia obowiązków służbowych dotyczą budowy ulic Majewskiego, Krańcowej i Olimpijskiej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT