sprawdź szczegóły
back to top
-11.9 C
Ostrołęka
sobota, 31 stycznia 2026 r.

Prezydent z absolutorium

REKLAMA

Podczas wczorajszej sesji, radni Ostrołęki przyjęli informację o wykonaniu budżetu miasta za  2015 rok oraz udzielili absolutorium prezydentowi Januszowi Kotowskiemu. Z obecnych na sali obrad szesnastu reprezentantów społeczności lokalnej, za udzieleniem absolutorium opowiedziało się czternastu, dwóch wstrzymało się od głosu.

REKLAMA

Radni uznali, że ubiegłoroczny budżet został zrealizowany w zakresie niezbędnym dla funkcjonowania organizmu miasta. Jak podkreślili  – zapewniono sprawne działanie oświaty i pomocy społecznej, dokonano niezbędnych remontów i inwestycji zgodnych z budżetowymi zapisami.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex