Radosny Swietlicobus w drodze

REKLAMA

Bawi, edukuje i integruje rodziny – Radosny Swietlicobus przemierza ulice Ostrołęki. Inicjatywa Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, wspierana przez samorząd miasta już kolejny rok uatrakcyjnia czas najmłodszym mieszkańcom.

REKLAMA

W piątek 24 czerwca świetlicobus będzie gościł na osiedlu PGO w godzinach od 15 do 19, natomiast  w sobotę przed południem na placu przy Kupcu skąd  przejedzie na ulicę Padlewskiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT