Odkręcamy dla Dawida – już tylko przez kilka dni

REKLAMA

Powiększ

Odkręcamy dla Dawida – pod takim hasłem prowadzona jest akcja zbiórki plastikowych nakrętek po napojach. Pozostało już tylko kilka dni, by pomóc  9-letniemu mieszkańcowi Ostrołęki wyjechać na obóz rehabilitacyjny.

REKLAMA

Mówiła Ewelina Nikodemska.
Wszystkie plastikowe nakrętki mają znacznie, nie tylko te, po napojach i sokach ale również  m.in. po kawie, herbacie czy chemii gospodarczej. Chłopiec urodził się z zespołem Goldenhara – Jest to zespół wrodzonych wad rozwojowych, który pojawia się już w chwili urodzenia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT