Prezydent nagrodzi najlepszych

REKLAMA

VI Samorządowa Gala Uczniowska odbędzie się 26 czerwca w Ostrołęckim Centrum Kultury.  W trakcie spotkania zostaną wręczone nagrody najlepszym uczniom ostrołęckich szkół. Wyróżnienia prezydenta miasta przyznawane są w trzech kategoriach: najwyższa średnia, wybitny talent oraz wybitny sportowiec.

REKLAMA

Gala rozpocznie się o godz. 10.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT