Kolizja z udziałem przewodniczącego Rady Miasta

REKLAMA

Kolejna kolizja z udziałem przewodniczącego Rady Miasta.

REKLAMA

Mówi Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, sprawcą kolizji i kierowcą forda był Dariusz Maciak, przewodniczący rady miasta.

Przypomnijmy, to kolejna kolizja z jego udziałem. Jesienią 2012 roku Maciak potrącił przechodzących  przez przejście dla pieszych – kobietę z dwójką dzieci.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT