back to top
17.7 C
Ostrołęka
poniedziałek, 15 lipca 2024 r.

Pracowita niedziela ostrołęckich strażaków

REKLAMA

Przed godziną 13 na ulicy Dobrzańskiego w Ostrołęce strażacy usuwali niebezpieczną plamę substancji ropopochodnej z jezdni. Była ona zagrożeniem dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Szybka akcja strażaków pozwoliła przywrócić normalne warunki jazdy.

Niespełna dwie godziny później w miejscowości Stepna Stara, gmina Olszewo-Borki, doszło do pożaru poszycia leśnego. Ogień strawił około 20 arów. Dzięki sprawnej interwencji strażaków udało się zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Kolejna interwencja miała miejsce o przed godziną 16 na ulicy Zawiszy Czarnego w Ostrołęce, gdzie doszło do pożaru przyczepy kempingowej znajdującej się na jednej z posesji. Dzięki szybkiemu działaniu strażaków pożar został opanowany i ugaszony.

Ostatnia akcja tego dnia miała miejsce po godzinie 18:30 w miejscowości Lipniki, gmina Łyse. Strażacy zostali wezwani do pożaru sadzy w przewodzie kominowym budynku mieszkalnego. Pożar został szybko opanowany, zapobiegając większym zniszczeniom.

Dzięki szybkiej reakcji strażaków, wszystkie te zdarzenia zakończyły się bez ofiar w ludziach.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex