Pożegnanie lata w Dylewie

REKLAMA

Duże przedsięwzięcie sportowo – rekreacyjne pod hasłem ”Pożegnanie lata” przygotowują mieszkańcy Dylewa.

REKLAMA

Mówi Dariusz Łukaszewski, wójt Gminy Kadzidło.

Impreza, która odbędzie się na boisku Orlik została zorganizowana dzięki wójtowi gminy Kadzidło, radnym i społeczności wsi Dylewo, Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle oraz Mazowieckiemu Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT