Otwarcie boiska w Nakłach

REKLAMA

Jutro (24 sierpnia) zostanie oficjalnie oddane do użytku boisko wielofunkcyjne w Nakłach. Obiekt powstał dzięki środkom z Urzędu Gminy Olszewo – Borki w ramach projektu ”Zagospodarowanie terenów sportowych we wsi Nakły”.

REKLAMA

Jak dodał wójt Gminy Olszewo – Borki, Krzysztof Szewczyk w tym roku powstały cztery nowe boiska.

Jutro oficjalne otwarcie obiektu sportowego w Nakłach, a w niedzielę w Olszewie – Borkach ”Pożegnanie Lata”.

Mali rowerzyści wystartują o 13.30.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT