Powybijane okna wystawowe i drzwiowe, poprzebijane opony oraz wybite szyby w samochodach to efekt „zabawy” wandali podczas minionego weekendu w Ostrołęce.

REKLAMA

Policja apeluje, by reagować na wszelkie przejawy chuligaństwa.   

Reagujmy na wszelkie przejawy wandalizmu – apeluje policja.

REKLAMA

Mówiła st. sierż. Bożena Piersa z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT