Festyn Dworcowy – Dni Techniki Kolejowej odbył się 19 czerwca w Ostrołęce.

REKLAMA


Wystawa sprzętu kolejowego, przejażdżka autobusem szynowym, gry i konkursy z nagrodami, występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych, to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały na uczestników zabawy na Osiedlu Stacja.

Po raz pierwszy impreza została połączona z obchodami Dni Techniki Kolejowej. Mówi Ireneusz Soboń, zastępca dyrektora Zakładu Linii Kolejowych w Siedlcach.

REKLAMA

Celem imprezy było propagowanie idei spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie oraz integracja mieszkańców Ostrołęki.

Podkreślił Mirosław Rosak, przewodniczący Rady Osiedla Stacja.

Impreza spotkała se z dużym zainteresowaniem ostrołęczan.

Festyn zorganizowali Rada Osiedla Stacja i PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

 

galeria ( zdjęcia Robert Causari )

{gallery}festynstacja{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT