Powitanie wiosny w Przedszkolu Miejskim Nr 8

REKLAMA

Powiększ

Wiosna zawitała do Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Ostrołęce.
Dzieci z grupy „Żabki” pod kierunkiem Jolanty Zembrzuckiej i Katarzyny Janać zaprezentowały przedstawienie pt. „Bajkowe powitanie wiosny”
Pierwszy dzień wiosny był świetną okazją aby zaprezentować placówkę rodzicom zainteresowanym ofertą przedszkola, w związku z czy w dniu dzisiejszym rodzice jak i dzieci mogły uczestniczyć w „Dniu otwartym” organizowanym rok rocznie przez dyrekcję przedszkola.
Z oferty skorzystało kilkudziesięciu gości, przyszłych przedszkolaków, którzy powrócą w mury placówki po wakacjach.

REKLAMA

(RK)

{gallery}wiosna_pm8{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT