Paweł Pietkiewicz nie jest już zawodnikiem Pekpol-u

REKLAMA

Ciągnące się pasmo nieporozumień podczas współpracy Pawła Pietkiewicza z ASPS NET Pekpol Ostrołęka, postanowiono przerwać. We wtorek, 20 marca zarząd klubu postanowił wypowiedzieć warunki umowy w trybie natychmiastowym. W kolejnych zmaganiach ostrołęcką drużynę poprowadzi nowy kapitan – Konrad Woroniecki.

Więcej na: www.ols-ostroleka.com

REKLAMA

 alt

Fot: Agencja Informacyjna – Malwina Łuba

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT