Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych odbędą się 19 czerwca na stadionie MOSIR w Ostrołęce.

REKLAMA

W zmaganiach, które rozpoczną się o godz. 9 weźmie udział 25 drużyn.  

Strażacy będą rywalizować w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej i w ćwiczeniach bojowych, informuje młodszy brygadier Robert Chodkowski, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

REKLAMA

Rozgrywki odbywają się co dwa lata. Tradycyjnie już, najlepsza drużyna weźmie udział w zawodach wojewódzkich.

Organizatorami zawodów są: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce oraz Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT