Powakacyjny turniej piłki nożnej

REKLAMA

Animatorzy boiska 'Orlik’ przy Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce organizują powakacyjny turniej piłki nożnej dla rocznika 2002 i młodszych.

REKLAMA

Drużyny, które chcą wziąć udział w rozgrywkach muszą składać się z 6 zawodników i bramkarza (6+1) oraz zawodników rezerwowych. Turniej odbędzie się 6 września. Zapisy drużyn należy zgłosić osobiście przez kapitanów u animatorów Orlika, bądź telefonicznie do 2 września. Numery telefonów dostępne na stronie internetowej ostrołęckiego ratusza oraz Radia Oko.

Animatorzy Orlika:
Mateusz Jezierski 506026080
Radosław Bloch 503457192

Fot. www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT