Bezpieczna droga do szkoły

REKLAMA

Tradycyjnie wraz z rozpoczęciem roku szkolnego policjanci ostrołęckiej komendy przeprowadzą akcję pn. 'Bezpieczna droga do szkoły’.

REKLAMA

W okolicach szkół funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zadbają o to, by na przejściach dla pieszych było bezpiecznie. Mówi asp. Sylwester Marczak. 

Akcja 'Bezpieczna droga do szkoły’ potrwa do 4 września.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT