Posprzątają nabrzeże Narwi

REKLAMA

Radny Rady Miasta Ostrołęki Maciej Kleczkowski zaprasza do wzięcia udziału w dzisiejszej akcji sprzątania brzegów Narwi w Ostrołęce (13 sierpnia). Jak zauważa, niski poziom wody umożliwia doprowadzenie do porządku  dna rzeki tuż przy jej brzegach.

REKLAMA

Zainteresowani powinni stawić się o godzinie 19.15 pod starym mostem. Organizator akcji zapewnia rękawiczki i worki na odpady. Śmieci zostaną odebrane przez specjalistyczną firmę.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT