Kolizja na starym moście

REKLAMA

Nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję, a później próbował uciekać. Bezskutecznie, trafił do policyjnego aresztu.

REKLAMA

Mówi st. asp. Sylwester Marczak z ostrołęckiej policji.

Wynik kontroli 41-letniego ostrołęczanina to 2 promile alkoholu. Do szpitala trafił kierowca bmw. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału kryminalnego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT