Ponad 4,5 tys. złotych zebrano dla Olivki Akahoshi

REKLAMA

Koncert charytatywny na rzecz 4-letniej dziewczynki  chorej na nowotwór odbył się wczoraj w klubie 'U Studentów’ w Ostrołęce.

REKLAMA

Szansą dla małej Olivki jest nowoczesna metoda naświetlania protonami. Stosuje ją klinika w Monachium. Leczenie jest jednak bardzo drogie. Miesięczna kuracja kosztuje 300 tys. zł. Mama dziewczynki, 29-letnia Ewelina Kowalska, by opiekować się chorą córką, musiała zrezygnować z pracy. Nie stać jej na leczenie za granicą.

KJ

fot. Robert Causari

{gallery}koncert_olivka{/gallery}

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT