Pomorska, Śląska i Wioślarska ukończone przed terminem

REKLAMA

Dziś (14 grudnia) odebrano od wykonawcy trzy ulice położone na starym nadnarwiańskim osiedlu – Pomorską, Śląską i Wioślarską – informuje Urząd Miasta Ostrołęki.

REKLAMA

W ramach budowy ulic wykonano jezdnie z kostki brukowej o łącznej długości blisko 340 metrów. Powstało 850 metrów chodników, a posesje otrzymały wjazdy bramowe. Powstała też kanalizacja deszczową, której dotychczas ulice nie posiadały, rozbudowano kanalizację sanitarną i wodociąg.

Wybudowane odcinki ulic oświetli sześć lamp.  Wartość prac to 737 323,12 zł.

Źródło: http://www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT