Efekty Ostrołęckiego Maratonu Orograficznego już dziś na wystawie

REKLAMA

Wernisaż wystawy pn. ”Ostrołęcki Maraton Fotograficzny” odbędzie się dzisiaj (14 grudnia) w holu Ostrołęckiego Centrum Kultury. Wspólna akcja 2 firm oraz Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego rozpoczęła się we wrześniu 2011r. i trwała 9 miesięcy. Mówi Jolanta Góralska z Galerii Ostrołęka, wiceprezes OTF.

REKLAMA

Na wystawie zostaną zaprezentowane prace 6 autorów :Joanny IL, Bogdana Białczaka, Daniela Ejsymonta, Michała Szeląga, Radosława Salamuchy oraz  Magdaleny Głażewskiej.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT