Pomian pożegna lato

REKLAMA

Już jutro (22 września) odbędzie się rodzinny festyn na pożegnanie lata na osiedlu Pomian. Impreza rozpocznie się o rodzinie 14

REKLAMA

Organizatorzy, Rada Osiedla Pomian, przygotowali wiele atrakcji, głównie dla najmłodszych mieszkańców miasta. W przerwie między grami i konkursami uczestnicy pikniku będą mogli skosztować potraw z grilla.

Festyn poprowadzą: uczennice spółdzielni uczniowskich 'Metalówka” z ZSZ Nr 1 i 'Company” z ZSZ Nr 3. Spotkanie zakończy zabawa taneczna pod chmurką.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT