Fałszywe złoto

REKLAMA

Policjanci szukają trzech kobiet, które sprzedały fałszywą złotą biżuterię po bardzo atrakcyjnej cenie  mieszkance podłomżyńskiej miejscowości. 57-latka  straciła 37 tysięcy złotych. Policjanci stworzyli portrety pamięciowe oszustek.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w połowie sierpnia bieżącego roku w podłomżyńskiej miejscowości. Do jednego z tamtejszych przydomowych zakładów produkcyjnych przyszły trzy nieznane kobiety, chcące nawiązać współpracę z właścicielką firmy. Twierdziły, że chcą kupić dużą ilość produkowanego tam towaru. Po dłuższej rozmowie rzekome klientki zaproponowały 57-latce zakup złotych obrączek po bardzo atrakcyjnej cenie umożliwiając jednocześnie sprawdzenie wyrobów z cennego kruszcu u złotnika – poinformowała Urszula Brulińska z łomżyńskiej policji.

Oszustek szukają łomżyńscy policjanci. Na podstawie opisu ofiary sporządzone zostały portrety pamięciowe poszukiwanych kobiet.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu oszustek o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerami telefonów /86/ 474 12 40 lub /86/ 474 12 58, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT