Policjani zatrzymali podpalacza

REKLAMA

To mieszkaniec gminy Baranowo. Jest podejrzewany o podpalenie poszycia leśnego i stogu siana.

REKLAMA

Mówi aspirant Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Podczas wstępnych czynności mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów. Powodem podpaleń miała być chęć udziału w gaszeniu pożarów.

Grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

K.J.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT