Damian Świerdzewski wygrał V Ostrołęckie Zawody w Duathlonie

REKLAMA

To jego trzecie z rzędu zwycięstwo.

REKLAMA

Zawody zorganizował 31 marca Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Trasa biegu wiodła wzdłuż tzw. ostrołęckiej obwodnicy oraz wzdłuż lasu koło wsi Goworki. Uczestnicy mieli do pokonania około 12 km.

W duathlonie mogli startować zawodnicy uprawiający sport wyczynowo oraz amatorzy. W tegorocznej imprezie rywalizowało około 30 osób.

 

K.J.

 

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT