Podziemie niepoległościowe obozu narodowego na Kurpiach i Płn.M – wykład

REKLAMA

Stowarzyszenie Narodowa Ostrołęka oraz Ostrołęckie Koło Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych zapraszają 24 lutego na otwarte spotkanie dyskusyjne pod tytułem 'Podziemie niepodległościowe obozu narodowego na Kurpiach i Północnym Mazowszu’.

REKLAMA

Mówił Andrzej Bojarski, prezes Stowarzyszenia Narodowa Ostrołęka.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18 w Galerii Ostrołęka.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT