Klub przy Studziennej – 'Spotkanie’ z Norwidem

REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza jutro (21 lutego) do Klubu przy Studziennej na spotkanie z Karolem Samselem. Jest ono organizowane z okazji
Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego -najpiękniejsze strofy polskiej poezji czyli Cyprian Norwid.

REKLAMA

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży, ul. Gomulickiego 13.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT