Podziel się pamiątkami po Żołnierzach Wyklętych

REKLAMA

Zdjęcia, listy, dokumenty czy przedmioty codziennego użytku związane z Niezłomnymi, można przekazać do Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce. Bezcenne są także wspomnienia osób, które były świadkami tamtych zdarzeń, są bliskimi pomordowanych lub mieli z nimi kontakt.

REKLAMA

Zachęca Jacek Karczewski, pełniący obowiązki dyrektora Muzeum.

Przedmioty zostaną sfotografowane, skopiowane, można również pozostawić je do dyspozycji muzeum. Liczy się każdy element nawiązujący do historii bohaterów walczących o niepodległa Polskę.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT