IX Turniej Tenisa Stołowego

REKLAMA

12 lutego odbyła się  IX edycja Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Olszewo-Borki. Do rywalizacji przystąpiło 66 zawodników i zawodniczek z terenu powiatu ostrołęckiego, podlaskiego i makowskiego. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i gimnazja. Pierwsze miejsca zdobyli: Katarzyna Krukowska, Piotr Buciński, Natalia Trzaska, Norbert Dzięgielewski. Natomiast w sobotę 13 lutego odbyły się rozgrywki w kat. OPEN. I miejsce zajął Damian  Selerski. Gospodarzem zawodów było Gimnazjum im. Jana Pawła II.

REKLAMA

Klasyfikacja generalna:
kat. szkoła podstawowa – dziewczęta
I miejsce – Krukowska Katarzyna
II miejsce – Świderska Milena
III miejsce – Kryspin Julia
kat. szkoła podstawowa – chłopcy
I miejsce – Buciński Piotr
II miejsce – Banach Mikołaj
III miejsce – Wielechowski Wojciech
kat. gimnazjum – dziewczęta
I miejsce – Trzaska Natalia
II miejsce – Korzeniecka Aleksandra
III miejsce – Szczęsna Aleksandra
kat. gimnazjum – chłopcy
I miejsce – Dzięgielewski Norbert
II miejsce – Rostkowski Jakub
III miejsce – Wielechowski Wiktor

Rozgrywki w kat. OPEN
I miejsce – Selerski Damian
II miejsce – Michalski Piotr
III miejsce – Dobrowolski Maciej

Fot. www.olszewo-borki.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT