Podwyżka opłat za wodę i ścieki to główne tematy sesji Rady Gminy Łyse

REKLAMA

Sporną dyskusję wywołał projekt uchwały zatwierdzającej nowe taryfy za wodę i ścieki. Od 1 kwietnia metr sześcienny wody podrożeje o 10 gr i będzie kosztował 2,70 zł, za ścieki mieszkańcy gminy Łyse będą musieli zapłacić o 20 gr więcej, czyli 2,80 zł.

REKLAMA

Radni zatwierdzili również w budżecie m. in. ponad 30 tysięcy na remont dachu budynku Ośrodka Zdrowia w miejscowości Zalas, 40 tys. zł na wyposażenie kuchni dla przedszkola i ponad 6 tys. zł na przebudowę  odcinka drogi gminnej Lipniki – Serafin. Przesunięte również z roku minionego zostało blisko 350 tysięcy na nadbudowę budynku szkoły z przebudową części obiektu, zmianą sposobu użytkowania na przedszkole i sale dydaktyczne w Zespole Szkół w Łysych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT