Ostrołęccy policjanci w ZS w Lipnikach

REKLAMA


Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce odwiedzili wczoraj Zespół Szkół w Lipnikach w gminie Łyse. Rozmawiali z uczniami m.in. o bezpieczeństwie
i uzależnienach.

Mówi Joanna Kurowska, dyrektor szkoły.

REKLAMA

Są to bardzo ważne spotkania. Dzieci i młodzież zapoznają się z problemami, z którymi mogą mieć do czynienia – informuje Sylwester Marczak, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W starszych klasach poruszano m.in. tematy bezpiczeństwa w zimie oraz uzależnień.

Policja zachęca dyrektorów innych szkół z powiatu ostrołęckiego do organizawania takich spotkań. Wystarczy zadzwonić na numer 29 760 16 69.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT