Podsumowanie projektu

REKLAMA

Miasto Ostrołęka realizowało projekt pn.: Promocja gospodarcza Mazowsza Północno-Wschodniego. Ostrołęka na Kurpiach – Miasto przyjazne przedsiębiorczości, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu I „Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu” działania 1.7 „Promocja gospodarcza” RPO WM 2007-2013. Partnerzy to: Ostrołęckie Forum Gospodarcze i Powiat Ostrołęcki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT