Jacek Kurski wł Ostrołęce (zdjęcia)

REKLAMA


Jacek Kurski, europoseł, wiceprezes Solidarnej Polski odwiedził Ostrołękę.

Spotkanie odbyło się wczoraj w Wyższej Szkole Administracji Publicznej. Uczestniczyło w nim kilkadziesiąt osób.

REKLAMA

Kurski podczas spotkania m.in. przedstawił program Solidarnej Polski, mówił też o polityce prorodzinnej, pozycji Polski w Unii Europejskiej oraz sprawach bezpieczeństwa energetycznego kraju. Odpowiadał również na pytania mieszkańców.

Jacek Kurski przyjechał na zaproszenie ostrołęckiego koła Solidarnej Polski.

KJ

{gallery}kurski_2k12{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT