PODSUMOWANIE INWESTYCJI w 2017 ROKU W SUBREGIONIE OSTROŁĘCKIM

REKLAMA

W 2017 r. udało się na Mazowszu przeprowadzić szereg ważnych inwestycji. Środki na ten cel pochodziły zarówno z budżetu województwa mazowieckiego, jak i Unii Europejskiej. Modernizacje szpitali, instytucji kultury, budowa i remonty dróg, boisk to tylko niektóre z przykładów przeprowadzonych w subregionie ostrołęckim zadań. W sumie w tym roku do subregionu ostrołęckiego z budżetu województwa mazowieckiego trafiło ponad 33,5 mln zł.

REKLAMA

Ponad 7 mln złotych otrzymał Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce.  

Rok 2017 r. to także inwestycje drogowe czy w instytucjach kultury. Będą one kontynuowane w 2018 r.

Mówiła Elżbieta Lanc, członek zarządu województwa mazowieckiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT