Ostrołęka powiększyła swoje granice

REKLAMA

Ostrołęka rozszerzyła swoje granice o część gminy Rzekuń. 1 stycznia 2018 roku do miasta zostały włączone miejscowości Nowa Wieś Wschodnia, Ławy i Goworki.  

REKLAMA

Informuje Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta, jednocześnie podkreśla, że obecna zmiana pozwoli na rozwój strefy inwestycyjnej w Ostrołęce.

Ostrołęka powiększyła swoje granice o blisko 500 ha.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT