Podsumowanie działań „Bezpieczny niechroniony”

REKLAMA

Policja podsumowała działania pn. 'Bezpieczny niechroniony’. Prowadzone były w okresie od 16 do 29 stycznia.

REKLAMA

Mówi aspirant Sylwester Marczak, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W działania 'Bezpieczny Niechroniony’ zangażowanych było ponad 130 funkcjonariuszy. Odnotowali prawie 500 wykroczeń.

Policjanci ukarali mandatami ponad 70 osób.

Niebawem kolejne działania.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT