Nowy skarbnik w ratuszu

REKLAMA

Na dzisiejszej XX sesji Rady Miasta Ostrołęki powołano nową skarbnik. Została nią Ewa Waszkiewicz-Sznyter.

REKLAMA

Dotychczas skarbnikiem była Bożenna Gutowska – Jezierska, która odeszła na emeryturę. Przepracowała na swoim stanowisku blisko 11 lat. Jej następczyni pracuje w Urzędzie Miasta od 1999 roku. Ostatnio pełniła funkcję dyrektora Wydziału Oświaty oraz Wydziału Finansów, Budżetu, Podatków i Opłat.

fot. Urząd Miasta

 

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT