Podpisanie listu intencyjnego dotyczącego budowy sieci elektroenergetycznych

REKLAMA

W czwartek, 24 maja w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce zostanie podpisany list  intencyjny dotyczący budowy sieci elektroenergetycznych.

REKLAMA

Podczas spotkania omówione zostaną także zagadnienia związane z Operatorem Przesyłowego, Krajowego Systemu Elektroenergetycznego oraz Projektem Polska- Litwa. Inicjatorem przedsięwzięcia jest PSE Operator.

Sygnatariuszami porozumienia będą m.in.: Wojewoda Mazowiecki, Marszałek Woj. Mazowieckiego, Starosta Ostrołęcki, Prezydent Siedlec, Wójt Gminy Rzekuń.  

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT