Napisz książkę – wygraj konkurs

REKLAMA

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji konkursu pod nazwą 'Wydajemy własną książkę”. Adresowany jest on do uczniów klas I-VI szkół podstawowych i klas I-III szkół gimnazjalnych Ostrołęki
i powiatu, informuje Iwona Mickiewicz

REKLAMA

Jury zwróci szczególną uwagę na ciekawy pomysł oraz estetykę i staranność wykonania książki. Prace nadesłana na konkurs mogą liczyć od 8 do max 12 stron. Finał konkursu odbędzie się 5 czerwca. Prace można składać już tylko
do 25 maja. Szczegóły na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT