Pobili i ukradli pieniądz – teraz staną przed sądem

REKLAMA

Policjanci zatrzymali czterech młodych mężczyzn, sprawców rozboju na mieszkańcu Ostrołęki. Do zdarzenia doszło we wtorek 9 sierpnia tuż po godz. 20 w Rzekuniu, kiedy  pokrzywdzony pobrał z bankomatu pieniądze.

REKLAMA

Prokurator nadzorujący śledztwo w tej sprawie, przedstawił w czwartek trzem mężczyznom zarzuty rozboju oraz pobicia, za które grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Poinformowała aspirant Bożena Piersa z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT