Mecz samorząd Ostroleki kontra samorząd Łomży

REKLAMA

W niedzielę, 14 sierpnia na stadionie miejskim przy ulicy Witosa rozegrany zostanie mecz pomiędzy reprezentacjami samorządowców z Ostrołęki z prezydentem Janusze Kotowski na czele, a drużyną z Łomży, której dowodził będzie gospodarz miasta  Mariusz Chrzanowski. To już drugie tego typu starcie samorządowców.  Przypominamy, że w ubiegłym roku triumfowała ostrołęcka drużyna kończąc mecz z wynikiem 6:2.

REKLAMA

Poinformował Jerzy Grabowski, przewodniczący Rady Miasta.
Mecz Ostrołęka – Łomża rozpocznie się o godzinie 10.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT