Płonęła hurtownia – straty na milion złotych

REKLAMA

Prawie 5 godzin strażacy gasili wczoraj pożar na ulicy Warszawskiej w Ostrołęce. Płonęła hurtownia – straty oszacowano na blisko milion zł. Mówi  Robert Chodkowski, rzecznik komendanta miejskiego PSP.

REKLAMA

Przyczyna wybuchu ognia nie jest jeszcze znana. Ostrołęcka policja ustala okliczności zdarzenia.

(mm)

Fot. KrUPeK

{gallery}pozar_hurtinstalacyjna2{/gallery}

Fot. Robert Causari

{gallery}pozar_hurtinstalacyjna{/gallery}

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT