Piosenki Agnieszki Osieckiej w Klubie Oczko

REKLAMA

Koncert młodzieży Klubu Oczko Ostrołęckiego Centrum Kultury pt. 'Zielono Mi” odbędzie się 25 czerwca. Piosenki Agnieszki Osieckiej zaśpiewają: Anna Godlewska, Olga Malinowska, Aleksandra Mieszała i Agata Miłoszewska. Wokalistkom towarzyszyć będzie zespół muzyczny w składzie: Mateusz Sasin – perkusja, Ignacy Miroński – gitara, Maciej Cechowski – gitara basowa, Tomasz Piersa – saksofon oraz Tadeusz Kowalewski – pianino.

REKLAMA

Klub Oczko zaprasza o godz. 19.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT