Pies ugryzł dziecko

REKLAMA

Policjanci wyjaśniają okoliczności ugryzienia w twarz 2,5-latka przez psa. Jego matka i babcia były pod wpływem alkoholu.  

REKLAMA

Mówi Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Jak się nieoficjalnie dowiedzeliśmy babcia, która opiekowała się wnuczkiem, była bardziej pijana niż matka dziecka. W trakcie zatrzymania stwierdzono
u niej 1,2 promila alkoholu.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT