Międzynarodowy Turniej Plażowy i V Challenge Cup

REKLAMA

W piątek, 18 maja na wyspie Baltrum w Niemczech odbędzie się I Międzynarodowy Turniej Plażowy w Ringo. Rozegrany zostanie w kategoriach dwójki mężczyzn i kobiet.

REKLAMA

W turnieju wezmą udział zawodnicy siedmiu państw: Brazylii, Białorusi, Indii, Kenii, RPA, Polski i Niemiec. Wśród polskich reprezentantów są m.in. trzy osoby z powiatu ostrołęckiego: Jakub Brzeski i Anna Grala z ULKS Lelis oraz Karolina Siernicka z ULKS Nasiadki.

19 maja rozegrany zostanie Challenge Cup (mecze drużynowe) w ringo i ringtenisa na plaży.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT