Pierwsza powakacyjna sesja Rady Miasta odbędzie się w piątek, 7 września

REKLAMA

Powiększ

Ostrołęccy radni zajmą się m.in. rozpatrzeniem  uchwały w  sprawie zmian określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2012 r.,  w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu 'Śródmieście Płd. – Goworowska” w Ostrołęce oraz w sprawie pozbawienia kategorii drogi gminnej – ulicy gen. Józefa Sowińskiego zlokalizowanej na terenie miasta Ostrołęki w celu wyłączenia jej z użytkowania.

REKLAMA

Sesja rozpocznie się o godzinie 12.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT